DREDY NATURALNE - DREADY SYNTETYCZNE

GDAŃSK - KRAKÓW - SOSNOWIEC / KATOWICE - SZCZECIN - MANCHESTER

STRONA GŁÓWNA
OFERTA
DREDY
GALERIA
KONTAKT

MOJA OFERTA OBEJMUJE:

* wykonanie dredów naturalnych / syntetycznych

* przedłużanie (dredami naturalnymi / syntetycznymi)

* poprawki

* sprzedaż gotowych dredów /końcówki przygotowane do przedłużenia innych dredów lub doczepiania bezpośrednio do włosów/

Każde zamówienie wyceniane jest indywidualnie - skontaktuj się za mną w celu ustalenia szczegółów:)

Dredy wykonuję wyłącznie naturalnymi sposobami /ręce + szydełko/

Ze swojej strony gwarantuję profesjonalizm i pomoc nie tylko przed, ale i po wykonaniu dredów.

Chętnie służę radą również osobom, które nie będą korzystać z naszych usług, więc jeśli masz jakiekolwiek pytanie to pisz śmiało!:)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

REGULAMIN:

1. W przypadku rezerwacji terminu / konieczności przygotowania dredów do przedłużenia / zamówienia dredloków / dojazdu do klienta wymagana jest wpłata zadatku – jej wysokość ustalana jest indywidualnie, w zależności od wartości zamówienia - do rąk własnych lub w przypadku braku takiej możliwości – przelewem na podany numer rachunku bankowego.

2. Ostateczne potwierdzenie zamówienia, tj. rodzaju usługi oraz terminu jej realizacji dokonuje się poprzez wpłatę zadatku, który musi zostać dostarczony nie później niż 3 dni przed ustalonym terminem wykonania usługi. Chyba, że indywidualne ustalenia określają inny termin.

3. W przypadku braku wpłaty zadatku, bądź dokonania jej w terminie późniejszym niż został ustalony, zastrzegamy sobie możliwość odwołania usługi,co wiąże się z brakiem zwrotu zadatku z winy Zamawiającego. W toku indywidualnych ustaleń w zamian możemy przekazać Zamawiającemu przygotowane wcześniej materiały (dredy, dredloki, włosy syntetyczne), o ile ich wartość nie przekracza kwoty wpłaconego zadatku.

4. W przypadku nie dotrzymania warunków zamówienia z naszej strony, całkowita kwota zadatku podlega zwrotowi.

5. Rezygnacja z wykonania usługi, nie przybycie w wyznaczonym terminie lub brak powiadomienia o takim fakcie na 3 dni przed jej wykonaniem, jest równoznaczne z utratą wpłaconego zadatku.

6. W przypadku reklamacji ze strony klienta, zobowiązujemy się do naprawy ew.elementów będących jej przedmiotem WYŁĄCZNIE pod warunkiem niezwłocznego zgłoszenia nam tego faktu. Jakakolwiek ingerencja osób trzecich w wykonaną przez nas fryzurę skutkuje brakiem możliwości realizacji usługi gwarancyjnej w formie np. darmowej poprawki, jak również ew.zwrotu kosztów wykonanej usługi.

©2007 www.dredy.info